Łaźnie PIWNE Bahenec

pivnilazne_pokoj.jpg, 16 kB

Kleopatra kąpała się w mleku, a goście hotelu górskiego Bahenec w miasteczku Písek u Jablunkova mogą raczyć się kąpielami piwnymi Bier.Bottich.Bad®.

Właściciele trzygwiazdkowego wellnesshotelu „Bahenec“ zapraszają gości na przedłużony weekend lub urlop w łaźniach piwnych BBB. Już od średniowiecza wiadomo, iż kąpiele w piwie drożdżowym posiadają właściwości lecznicze oraz stanowią doskonałą profilaktykę. Osady i drożdże piwne są bowiem naturalnymi środkami leczniczymi, oczywiście przy założeniu, że utrzymamy stosowną temperaturę i czas kąpieli oraz prawidłowe dawkowanie składników. Powodują one otwieranie porów skóry, oczyszczając dzięki temu głęboko organizm. Kąpiel piwna Bier.Bottich.Bad® działa kojąco na każdego. Zachwyceni efektami kuracji są nie tylko ludzie z problemami skóry, ale również osoby cierpiące na zaburzenia krążenia kończyn.

Jednakże najważniejsze ze wszystkiego są doznania towarzyszące kąpieli: siedzisz w kadzi i przy okazji możesz nalać sobie piwa – czyż można chcieć czegoś więcej?

Trochę historii »


Rezerwacja on-line

 

Rezerwacja telefoniczna:
+420 558 33 00 57

 

Chcesz sam prowadzić Łaźnie Piwne?

 


Pakiety Łaźnie Piwne Pakiet RELAX SENIOR